BrainMax Pure Kokosové chipsy v čokoládě BIO 250 g

čokoláda

• Super
    • Často vyprodané :)
  • , zakoupeno v příroda regeneruje nás

nejvetsi dobrota co jsem tento rok potkala :-)

chutná zdravá chrumkavá "mlska",
    pridávam i do rannej kaše

250 g
Bio
Příchuť
čokoláda

Kokosové chipsy v čokoládě jsou připraveny z BIO kokosů pěstovaných v souladu s přírodou a prémiové čokolády z pravého kakaa. Výsledkem této kombinace jsou skvěle chutnající chipsy, které jsou zdrojem prospěšných tuků, vlákniny, minerálů a vitamínů.

Kokos zůstává populární v různých podobách po celé generace. Kromě kvalitních MCT tuků, které chrání kardiovaskulární systém a obsahuje minerály jako je železo, mangan a hořčík.

Přednosti BrainMax Pure kokosových chipsů:

• Zdroj prospěšných MCT tuků.
  • Vláknina, vitamíny, minerály.
  • Skvělá kombinace chutí.
  • Prémiová čokoláda.
  • 100% BIO, RAW, VEGAN.
  • Přímo ze Srí Lanky.

Možnosti použití kokosových chipsů

• Můžete přidat do své oblíbené snídaňové misky nebo kaše.
  • Můžete přidat do pečení.
  • Kokosové chipsy se hodí jako přísada do raw energetických tyčinek.

Hmotnost: 250 g

Výživové údaje na 100g

Energetická hodnota 2806 kJ / 668 kcal

Tuky 63,9 g - z toho nasycené mastné kyseliny 55,4 g

Sacharidy 8,4 g - z toho cukry 8,4 g

Vláknina 15,8 g

Bílkoviny 6,9 g

Sůl 0,15 g

• Složení: 100% BIO kokos (Cocos nucifera)
  • Původ: Srí Lanka
  • Distributor: Votamax s.r.o., Hladnovská 83/93, Ostrava
  • Skladování: V suchu, v uzavřeném obalu.

Všechny naše produkty jsou ověřené skupinkou SVĚT NON-TOXIC a jsou 100% netoxické.

• Super
    • Často vyprodané :)
  • , zakoupeno v příroda regeneruje nás

nejvetsi dobrota co jsem tento rok potkala :-)

chutná zdravá chrumkavá "mlska",
    pridávam i do rannej kaše

výborná chuť, křupavé

• , zakoupeno v BrainMarket.cz

• Nejlepší spojení kokosu a hořké čokolády, jaké jsem kdy ochutnala

Myslím, že nic podobného u nás na trhu není. Vynikající chuť. Doporučuji.

• , zakoupeno v BrainMarket.cz

nejvetsi dobrota co jsem za posledni roky potkala :-)

• , zakoupeno v BrainMarket.cz

největší dobrota co jsem za několik let potkala - velmi rychle ale mizí ;-)

• Exkluzivní pochoutka
    • Vhodný dárek pro kohokoliv

Když nevím co dát k narozeninám, svátku nebo jen tak, tak tento produkt nikdy nezklame. Ještě jsem se snad nesetkal s tím ,že by někomu nechutnal. TOP!

• TOP chuť
    • Komukoliv dám, tak je nadšený
    • Pozor, návykové!

• Neodolatelná chuť
    • BIO kvalita
    • Nejde přestat jíst

Výborné! Na tohle by měla být povolenka k prodeji!!! Extrémně návykové, ale opravdu skvělé. Komukoliv to dám jako dárek, tak je z toho nadšený a hned se ptá, kde se to dá koupit. Dokonce mi to snad pomohlo u státnic, kdy jsem to dal předsedajícím.